VINA

 Jak žije malá holčička, když vycítí, že je mámě protivná?

- Jak žije dívenka, když žárlí na máminu krásu a bojuje o tátovu přízeň? Miluje ji nebo nenávidí?

- Co si počne dívka, když máma vypadne z domova s jiným chlapem a ona vidí tátovo zoufalství? Miluje ji nebo zatracuje?

- Jak se chová puberťačka, když pochopí, že zákeřnost a svinstvo se může vyplácet?

- Co udělá mladá žena, když máma skončí v sanatoriu jako vyřízená feťačka?

Za vysokou zdí hořkosti a nenávisti žije Ester. I s úroky vrací mámě údery za to, že je její život jeden velký komplex. Skřípaje zuby platí účty za péči v sanatoriu z dědictví a s upřímným doufáním, aby ji Eva té povinnosti co nejdříve zbavila. S něčím však nepočítá. Na poslední chvíli mámu vyhledá novinářka Beata a napíše její příběh. Eva je nesvéprávná a Ester rezolutně odmítá, aby Beata rukopis vydala. Proč má takový strach? Do boje s Beatou nastoupí s ostře nabitými zbraněmi. Ta kniha za žádnou cenu nesmí spatřit světlo světa! Kam až je ochotná zajít? Jak daleko je hranice, kdy je ještě schopná ovládat své emoce?

Máte čtečku, tablet, chytrý telefon?

Dáváte přednost eknihám? Na obrázku vidíte obálku elektronické verze. Knihu dostanete v komprimované složce ZIP. Obsahuje 5 formátů, ve kterých můžete knihu číst, včetně vysvětlení možností použití a instalace. I cena je příjemná - za komplet zaplatíte 99,- Kč. Posílám ihned a samozřejmě neplatíte poštovné...


Vina má svou vlastní duši. Zní to trochu zvláštně, ale po přečtení tohoto díla pochopíte mnohem víc. Nejenže román je velmi oduševnělý a plný témat k zamyšlení, otázek a odpovědí, ale já měla pocit, že díky tomu, jak silně reálně je sepsaný opravdu žije a dýchá, stačí se jen začíst.

Vina představuje propracovaný psychologický příběh tvořený mozaikou různorodých postav, které ať už jsou více či méně sympatické, mají své slabé i silné stránky, se podobají lidem z běžného života více, než by se některým z nás mohlo líbit.


Objednávkový formulář


Název:  Vina

Autor:  Věra Kadlecová

Počet stran: 244

ISBN: 978-80-88088-40-0

Rok vydání:  2016, vydalo:  Nakladatelství Klika


Po odeslání objednávkového formuláře Vám napíšu, upřesním způsob doručení a možnosti platby.

Moc jste mě potěšili, děkuji, Věra Kadlecová


Ukázky z knihy VINA ke stažení