VINA

Beata dopsala knihu a chystá se splnit slib, který dala Evě. Slib je zavazující, posvátný a radost z hotového díla kalí jen nešťastná sebevražda hlavní hrdinky. Rukopis tím však získává na ceně, což dojde hned prvnímu nakladateli. Okamžitě po něm sáhne, cítí ve vzduchu senzaci. Triumfální vstup Evina životopisu na scénu je dokonale připraven a hotov odhalit Evino svědomí, vzpomínky, myšlenky, pocity, lásky, ambice, ale i omyly, průšvihy a tragické pády. A nejen to!

Co v knize je hrozbou pro Ester, co ji plní děsem a hysterickou nenávistí nejen k mrtvé mámě, ale i k Beatě? Proč se třese strachy, že se nadobro znemožní před svým bratrem Arnoštem a kamarádkou Lucií, vyjde-li ta kniha? Že se aura dívky, kterou zničily matčiny průšvihy, nadobro sesype jako domeček z karet? Do boje s Beatou tedy nastoupí v plné zbroji. Jak je však sobecká, poněkud hloupá a zvyklá dostávat vždy to, co chce, vymknou se jí události z rukou ve chvíli, kdy do hry vstoupí člověk, se kterým nepočítala. Kdo to bude i s čím dalším se musí vyrovnat novinářka Beata, se dozvíte ve volném pokračování PANENKY.

Název:  Vina

Autor:  Věra Kadlecová

Počet stran: 244

ISBN: 978-80-88088-40-0

Rok vydání:  2016, vydalo:  Nakladatelství Klika


Máte čtečku, tablet, chytrý telefon?

Dáváte přednost e-bookům? Na obrázku vidíte obálku elektronické verze. Knihu dostanete v komprimované složce ZIP.  Obsahuje 5 formátů, ve kterých můžete knihu číst, včetně vysvětlení možností použití a instalace. I cena je příjemná - za komplet zaplatíte 79,- Kč.

Objednávkový formulář

Po odeslání objednávkového formuláře budete kontaktováni - bude upřesněn způsob doručení a možnosti platby.

Děkuji za zájem. Věra Kadlecová


Ukázka z knihy VINA ke stažení