RECENZE A KOMENTÁŘE

Databáze knih hlásí 85 - 88%

Ale vy nekupujte zajíce v pytli...Zahrada mlčenlivých = krásný, poutavý, úžasný příběh, napínavý od začátku do konce, od čtení se nedalo odtrhnout, jeden den jsem začala, druhý skončila. Třešničkou na dortu je velice pěkné a vydařené výtvarné zpracování obálky knihy.
Moc děkuji, a to i za předešlé knihy, pište dál, těším se na další.
                                                                                                                                     Hana Vojtěchová

Po přečtení knihy Věry Kadlecové Zahrada mlčenlivých jsem byla přímo ohromena a dlouho jsem vstřebávala děj, který je opravdu strhující od začátku do konce. Kniha udržuje čtenáře ve stálém napětí, nelze se od ní odtrhnout. Je obestřena tajemstvím, z kterého člověka doslova mrazí. Úžasně napsaná kniha, krásný slovosled s opravdu velkou slovní zásobou. Vhodně vybraná slova podtrhují mysterióznost celé knihy. Vřele doporučuji všem čtenářům, kteří ocení opravdu kvalitní čtení. Přeji Věře Kadlecové hodně skvělých nápadů a elánu k napsání dalších tak výborných a hodnotných knih. Zanechala ve mně spoustu dojmů a jedno vím jistě, již brzy se k ní vrátím, abych se opět stala svědkem tajemného a šokujícího příběhu. Děkuji za fascinující zážitek, který mám po přečtení této knihy. Piš dál, opravdu to za to stojí, ve Tvém případě to není mrhání časem.

                                                                                                             Věrná čtenářka Martina Herltová

Vaše obě knihy na mě udělaly obrovský dojem. Mám ráda knihy s psychologickou tématikou. Nejenže jsem psychologii vystudovala, ale jeden čas jsem se pohybovala mezi schizofreniky, kde bylo dost bývalých narkomanů, proto i Vaše především první kniha mi byla blízká. Obě knihy se čtou jedním dechem, jsou poutavé, výborně napsané, do detailu propracované, žádná informace navíc ani žádná nechyběla. I když se čtou rychle, na konci jsem si říkala, ještě ne, ještě nekonči! :)
Opět jsem si uvědomila, že řeším malichernosti a můj život je pohádka, což tyhle silné příběhy nám často připomenou.

                                                                                                                                   Martina ČubokováBloggerka Ohanamon byla Vinou nadšená.

Líbila se jí i Panenka.


Včera jsem dočetla Vinu - máš můj hluboký obdiv. Tak skvělou českou knihu jsem nečetla už HODNĚ dlouho...

                              Barbora Dvorecká, autorka skvělých farmářských povídek "Doteky života"                                                                       


Přečetla jsem si knihy Panenka a Vina, obě jsou pěkné, čekám na další.

                                                                                                            Ilona Vosičková


Musím říct, že jsem mile překvapena, nejenže jsem ji za dva dny zhltla, tudíž jsem pak už neměla co číst..., ale musím uznat, že jsi si bravurně poradila s prolnutím dvojího vyprávění, téma bylo zajímavé, ve vyjadřování jsi nezapřela svůj styl uvažování a... víc nemusím psát, za mě se těším na druhou knihu a křičím!!!!!! Piš, piš, piš...

                                                                                                            Lenka Richterová


Obě knihy jsou´úžasné, četla jsem jedním dechem, všem čtenářkám doporučuji a ani jsem netušila, co v autorce dříme. Díky Věrko za krásné čtení.

                                                                                                           Jana Sokolová


Panenka a Vina. Tu první jsem četla před několika týdny, druhou jsem přečetla včera. Panenku bych ohodnotila slovy - strhující a šokující příběh. Ta druhá, Vina, která navazuje na Panenku - puzzle složené z příběhů jednotlivých postav. Když vložíte poslední díl, uvidíte celkový obraz... barevný, ukazující podstatu, odhalující charaktery lidí na jejich samotnou dřeň.

Uvidíte vzájemnou provázanost lidí a jejich osudů, tedy to, že nikdo není jen ostrov sám pro sebe, ale všichni jsme součástí velkého celku a vzájemně se ovlivňujeme. Negativně i pozitivně.

Zápory - poněkud mne rušil slang některých postav, ale chápu, že to byl záměr, který má podtrhnout charakter těch postav. A také jsem se občas ztrácela v pochopení, kdo je kdo. Sem tam jsem našla drobné překlepy a záměnu zájmen mě, mne s mi. Jinak nemám zásadnějších výhrad.

Celkově - nelituji, že jsem si obě knihy koupila, naopak lituji, že jsem je přečetla tak rychle a příběhy skončily.

                                                                                                                           Dagmar Baránková


Čte se jedním dechem! Kniha je skvělá nejen pro milovnice ženského psychologického románu. Nemohu jinak než vřele doporučit. Už se těším na pokračování! Gratuluji, paní Spisovatelko...

                                                                                                           Klára Grantz        


Po přečtení Panenky jsem byla strašně ráda, že knihu mám. Upoutala mě od začátku do konce, vždy jsem se těšila na další pokračování příběhu Evy, která mi doslova vtrhla do srdce. Vřele doporučuji.

                                                                                                       Věra Šašková


Chcete přidat i svůj komentář?


Koupit knihy v eshopu