ZAHRADA MLČENLIVÝCH  předprodej

Temné síly opouštějí propast zapomnění, aby se vetřely do života hlavních hrdinů, Simony, Tomáše a Radka. Chystají se fatálně narušit selanku klamů, ve kterých se zahnízdily jejich životy. Ať už podvádějí společnost, rodinu nebo jen sami sebe, švindlují s osudem.
O co usilují duchové ožívající v dávných tajemstvích zpustlé zahrady, kterou každý obchází obloukem a tváří se, že neexistuje?
Klavírní virtuos Tomáš záhadně zmizí a jeho žena Simona pátrá po jakýchkoli indiciích. Na půdě starého domku, kam se nedávno přistěhovali, najde staré plány ohromného pozemku opatřené podivnými značkami. Něco vyzařují, na něco upozorňují... vtírají se do podvědomí, omamují. S Tomovým nejlepším kamarádem Radkem, podnikatelem občas balancujícím na ostrých hranách, si zatuchlinou páchnoucí archy zteřelého papíru spojí právě se zmizením Tomáše. Začnou společně pronikat do vrstev nevysvětlených temných záhad, které za dlouhá desetiletí omotaly pozemek jako pavučinou.

Nebudu se flákat, slibuju! Nejpozději do dvou hodin od doručení vyplněného formuláře vám pošlu na email instrukce k platbě, připíšu si vaše jméno a adresu na seznam a pošlu PdF. Risknete to? Děkuji za důvěru!

Úplně nová, voňavá ZAHRADA MLČENLIVÝCH se bude prodávat za 294,- Kč + poštovné.

V předprodeji ji získáte za 264,- Kč. Nic moc, ale... 

NEPLATÍTE POŠTOVNÉ! Knihu vám pošlu prostě zadarmo...

Tím to však nekončí. V okamžiku, kdy objevím platbu na svém účtu, posílám do vaší emailové schránky pédéefko "Ze zahrady mlčenlivých" nabité ukázkami. To už stojí za přemýšlení, co říkáte?

Když vše poběží, jak má, kniha vyjde během dvou až tří měsíců. Knihy zaplacené v předprodeji pak zasílám přednostně dle přání s věnováním nebo jen podpisem.


 CHCETE SE ASPOŇ TROCHU SEZNÁMIT? PŘEČTĚTE SI UKÁZKY...